Joakim Allgulander litografi
2012-05-08
133473
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Moonwalkers", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 101/240, färglitografi, 42x60 cm