Peter Dahl färglitografi ur Fredmans Epistlar
2012-05-08
133402
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 28x42 cm