Peter Dahl färglitografi
2012-05-08
133401
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): CM Bellman ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm