Spelbord
2012-05-09
133350
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, mahogny, filtklädd skiva, höjd 71, 82X41
fanérskador, repor