Akvarell
2012-05-08
133338
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bränningar, signerad och daterad -24, akvarell, 27x45 cm