Christo färgoffset
2012-05-08
133204
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHRISTO (USA, född 1935): Wrapped Reichtag, signerad Christo, färgoffset, 61x96 cm, oglasad
repor, veck