Flintlåspistol
2012-05-24
133172
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, fransk, 1800-talets början, lås med otydlig märkning, stock med mässingsbeslag, längd 36 cm
Stockskador, laddstock saknas