Objekt glas Magdalena Kucharska
2012-05-07
133140
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OBJEKT, glas, signerad och daterad Magdalena Kucharska 2007, höjd 25 cm