Madeleine Pyk färglitografi
2012-05-07
133132
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Seet home, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 2/200, 33x41 cm