Lennart Rohde färglitografi
2012-05-07
133110
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad Lennart Rodhe 1980, 57/75, färglitografi, bladstorlek 78x56 cm