Roberto Matta etsning
2012-05-07
133103
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad 99/100 färgetsning, 40x57 cm