Olle Hjortzberg akvarell
2012-05-07
133097
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HJORTZBERG, OIle (1872-1959): Sydländskt landskap med åsna och kvinna, signerad Olle Hjortzberg, akvarell, 36,5x26 cm