Roberto Matta etsning
2012-05-07
133096
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad, färgetsning, 36x29,5 cm