"Figge" Fredriksson oljemålning
2012-05-07
133090
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FREDRIKSSON, Carl Einar, "Figge" (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson 38, olja på duk, 54x44 cm