Sigfrid Ullman oljemålning
2012-05-07
133053
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ULLMAN, John (1903-1973): "Stånga huvud", signerad S Ullman, olja på pannå, 52x59 cm