Birger Simonsson olja
2012-05-06
133024
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SIMONSSON, Birger (1883-1938): Sjölandskap, signerad BS, olja på pannå, 41x32 cm