Ardy Strüver färglitografi
2012-05-06
132975
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÜVER, Ardy (född 1939): "Playmate of the moon", signerad och daterad Ardy 1968, 9/75, färglitografi, 38x57 cm