Ardy Strüver färglitografi
2012-05-06
132972
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÜVER, Ardy (född 1939): "Ornithopera paradisea", signerad Ardy, numrerad 124/200, färglitografi, 38x57 cm