Lennart Jirlow färglitografi
2012-05-06
132900
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Le Beaujolais Nouveau est arrivé", sign och numrerad 178/310, färglitografi på japanpapper, 56x75 cm