Karl Axel Pehrson färglitografi
2012-05-06
132842
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -95, färglitografi, 142/385, 38x57 cm