XXe Siécle no 4
2012-05-05
132801
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
XXe SIÈCLE. Nouvelle série. No 4 (dubbelnr) Paris 1954, originalfärglitografier av Manessier, Jean Arp, Vasarely
Omslag med skador