Bordslampfot
2012-05-05
132779
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPFOT, lackerat trä, Fornasetti, höjd 40 cm
Skador, krackeleringar,