Flöjtspelande man oljemålning
2012-05-07
132724
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, flöjtspelare, monogramsignerad DFO, olja på duk, 72x35 cm