Oscar Reutersvärd färglitografi
2012-05-05
132698
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): (3) Omöjliga figurer, signerade och numrerade, färglitografi, bladmått 57x37 cm, oramade