Leif Johansson oljemålning
2012-05-04
132626
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHANSSON, Leif (född 1950): Komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, 130x100 cm