Oljemålning med väderkvarn
2012-05-04
132616
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Väderkvarn, signerad och daterad E.W. -27, olja på pannå, 50x73 cm