Eric Elfwén oljemålning
2012-05-02
132393
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELFWÉN, Eric (1921-2008): "Klippstigen mot Ollinge Bornholm", signerad, olja på duk, 80x60 cm