Spegel stockholmsarbete i rokoko

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, förgylld med polerad guld och slagmetall, dekor av rocailler och mussla, 80x34 cm

Lagning, dekorskador

132376

2012-05-02