Armand Rossander oljemålning
2012-05-03
132350
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROSSANDER, Armand (1914-1976): Landskap, signerad A Rossander, olja på duk, 43x66 cm