Armand Rossander oljemålning
2012-05-03
132348
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROSSANDER, Armand (1914-1976): Stilleben, signerad A Rossander, olja på duk, 32x51 cm