Oljemålning
2012-05-02
132344
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Husfasad, signerad, olja på pannå, 63x75 cm