Saltkar i glas silver och emalj
2012-05-03
132339
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALTKAR, 6 st., skärslipat glas med lock utav olikfärgad emalj och sterlingsilver, stämplat Norge
Ett saltkar med litet nagg.