Nils Rundgren "Björnjägaren"
2012-05-02
132326
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RUNDGREN, Nils "Björnjägaren" (1890-1971) (4) Figurkompositioner, signerade och daterade Nils Rundgren 1970, blandteknik, 20x30 cm vardera