Carl Skånberg oljemålning
2012-05-02
132290
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅNBERG, Carl (1850-1883): Gårdsinteriör, signerad Carl Skånberg, olja på duk, 32x48 cm