Erik Tryggelin oljemålning
2012-05-02
132262
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): "Valnötsträdet" signerad Vadstena 22-23/10-1936, olja på duk, 38x28 cm