Oskar Bergman etsning
2012-05-02
132250
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Kustlandskap, 2 st,signerad Oskar Bergman, etsningar, 7,5x10 cm vardera