Monica Lorentzon olja
2012-05-01
132115
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LORENTZON, Monica (född 1940): Ballerina, signerad och daterad M Lorentzon -62, olja på pannå, 69x49 cm