Uno Vallman akvarell
2012-05-01
132114
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Förlaga/skiss: Trappan, signerad Uno Vallman, akvarell, 53x43 cm
Utklipp