Max Knutsen litografi
2012-05-01
132079
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KNUTSEN, Max (samtida): Kungen, signerad Max knutsen 53/230, litografi, bladmått, 46x32 cm