John Erik Franzén Harley Davidson
2012-05-01
132037
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Harley Davidson, signerad och daterad JEF 1995, 181/250, färglitografi, 44x54 cm