Uno Wallman olja
2012-05-01
131999
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WALLMAN, Uno (född 1913-2013): Blomsterstilleben, signerad och daterad Uno Wallman 1958 , olja på pannå, 61x52 cm