Peter Dahl färglitografi
2012-04-30
131973
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl -78, 145/460, färglitografi, 37x28 cm