Ola Billgren litografi
2012-04-29
131942
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Ute, signerad och daterad Ola Billgren -69, 93/220, litografi, 33x38 cm