Akvarell 1800-tal
2012-04-29
131922
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Lantidyll, akvarell, 19x22 cm