A summer night av F Arnold
2012-04-29
131908
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTÄR, "A summer night", signerad F. Arnold, akvarell, 25,5x 35,5 cm