Akvarell
2012-04-29
131907
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Engelskt strandmotiv, signerad H. Walsham 1895, akvarell, 25x74 cm