Oidentifierad konstnär oljemålningar
2012-04-29
131906
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, 1800-tal, Motiv med slott vid vattendrag, olja på pannå, 16x26 cm vardera