Eldhundar Louis XVI-stil
2012-04-29
131891
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, plus mittpart, Louis XVI-stil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 34 cm, ställbar bredd 105-120 cm