Fruls Tilpo olja
2012-04-29
131888
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TILPO, Fruls (född 1960): Komposition, signerad Tilpo, 1992, olja på duk, oramad, 42x67 cm