Marinmålning
2012-04-29
131876
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Japanska slagskeppet "Kawatschi", otydligt signerad och daterad 1916, blandteknik, 25x48 cm